PRYSZNIC MODOWY Z TERESĄ ROSATI

PRYSZNIC MODOWY Z TERESĄ ROSATI

6 lutego w Centrum Praskim Koneser, pl.Konesera 8 w Warszawie w butiku PRYSZNIC MODOWY odbyło się pierwsze spotkanie z projektantką mody Teresą Rosati. 

TERESA ROSATI

Absolwentka handlu zagranicznego na SGPiS (dziś Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie. Jako projektantka mody debiutowała w 1998 pokazem zorganizowanym w galerii Zachęta. Dwukrotnie, w lutym i w sierpniu 1999 wraz z innymi projektantkami reprezentowała Polskęna Międzynarodowych Targach Mody w Lipsku oraz na forum międzynarodowym w Eisenach w Niemczech. W maju 2000 uhonorowana nagrodą Telewizji Polskiej „Złoty Wieszak”. Kolejne swoje projekty zaprezentowała w Starej Pomarańczarni, hotelu Sheraton i Teatrze Wielkim w Warszawie. Teresa Rosati od początku swojej działalności współpracuje z najlepszymi polskimi modelkami, jak: Bogna SworowskaAgnieszka MartynaIlona FelicjańskaVioletta KołakowskaEwa PacułaAleksandra Chaberek.- źródło Wikipedia

SPOTKANIE W PRYSZNICU MODOWYM

Podczas modowego spotkania projektantka opowiedziała nam o swojej przygodzie z projektowaniem , o tym jak to wszystko się zaczęło, o ciężkich czasach polskiej mody oraz o wielkich sukcesach na światowych wybiegach.

Zobaczyliśmy prezentację wyjątkowych sukni Teresy Rosati, a to wszystko z lampkę wina i w najlepszym towarzystwie .

Wieczór poprowadziła Daria Pacańska
Patronat Medialny Red Carpet TV
Centrum Praskie Koneser , pl.Konesera 8 /wjazd na parking od ul .Białostockiej /

Organizatorki spotkania: Teresa Rosati, Mariola Turbiarz oraz Dorota Pracz

Fot: Witold Szczekowski

W PRYSZNICU MODOWYM oprócz pięknych kreacji Teresy Rosati można między innymi kupić projekty

Marioli Turbiarz i Doroty Goldpoint.

Zapraszamy.

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

(Visited 171 times, 5 visits today)

Related posts

Leave a Comment