NAJMODNIEJSZE BUTY SEZONU- MUSZKIETERKI

https://www.google.pl/search?q=kozaki+za+kolano&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwigmrj0vv7QAhVDcRQKHa3gA7gQ_AUIBigB#tbm=isch&q=gwiazdy+w+kozaki+za+kolano+&imgrc=yrf_5lTvoEfA-M%3A

NAJMODNIEJSZE BUTY SEZONU- MUSZKIETERKI

Zdradzę pewną tajemnicę, otóż długie kozaki, czyli tzw. muszkieterki były to buty męskie!!! Swój rodowód wywodzą z męskiego stroju, wojskowego, a ich nazwa wzięła się od legendarnych, walecznych i honorowych francuskich muszkieterów .

Nie wyobrażamy sobie teraz mężczyzny w długich kozach, no… chyba, że jeździ konno.  W muszkieterkach chodzi na całym świecie miliony kobiet, bez znaczenia na porę roku, ponieważ występują w wersji zimowej i letniej.  Są one kobiece, seksowne oraz bardzo trendy.

Muszkieterki z wielkim powodzeniem odnajdą się w stylizacjach dziennych jak i wieczorowych,  do pracy, na zakupy, na spotkanie ze znajomymi i randkę z ukochanym. Możemy do nich zakładać legginsy i długie tuniki, spodnie rurki, spódnice i sukienki. Musicie jednak pamiętać, że muszkieterki same w sobie już są bardzo seksowne, dlatego pozostała część stylizacji powinna być stonowana i niewyzywająca, aby nie wyglądać wulgarnie.

Podsyłam kilka inspiracji 🙂

(Visited 745 times, 1 visits today)

Related posts

One Thought to “NAJMODNIEJSZE BUTY SEZONU- MUSZKIETERKI”

  1. Szkoda tylko, że są idealne dla wysokich dziewczyny. Ale są świetne!

Leave a Comment