KOLEKCJA BIZUU SS 2019

KOLEKCJA BIZUU SS 2019

Kampania BIZUU na sezon wiosna-lato 2019 za obiektywem której stanął jeden z najbardziej uzdolnionych fotografów młodego pokolenia- Łukasz Pukowiec, to nawiązanie do wiosennego, sielskiego klimatu.

Modelki z agencji Neva Models: Angie Angielska, Anastasia oraz pełna młodzieńczego wdzięku Maja Z. przeniosły nas do magicznego świata pełnego kwiatów i delikatnych promieni słońca, za którymi tak bardzo tęsknimy. Stylizacja to dzieło Karli Gruszeckiej, zaś scenografia to zasługa Anny Szczęsny, z którymi już kolejny raz miałyśmy przyjemność współpracować.

Motywem przewodnim kolekcji są autorskie, kwiatowe printy BIZUU, które przenoszą nas w stronę lata – do baśniowej, zaczarowanej scenerii ogrodu, parku, sielskiej łąki…

W kolekcjach BIZUU możemy zaobserwować powracające motywy charakterystyczne dla marki, takie jak falbanki, koronki, plisy, czy obecne od dwóch sezonów bufiaste rękawy – przenoszące nas w szalone i  niezwykle modowe lata 80te.

Kwiatowe, autorskie printy stanowią trend kolejnego już sezonu, któremu Projektantki BIZUU są wierne. Zmieniają się jedynie tła, które zależnie od pory roku mają inny kolor przewodni czy intensywność.

Kolorystyka kolekcji to głównie eteryczne kolory bieli, żółtego, pomarańczy, błękitu czy jasnego fioletu. Nie zabrakło też zdecydowanych, soczystych barw, które zdobią sukienki i bogatą kolekcję swetrów. Jednak wielbicielki pudrowego różu mogą być spokojne.  Kolor wizytówka marki nadal obecny jest w wielu stylizacjach sezonu.
Jak przystało na sezon wiosna-lato Kobieta BIZUU to kobieta eteryczna, romantyczna, zmysłowa.

Kampania BIZUU SS 2019

FOTOGRAF: Łukasz Pukowiec

ASYSTENT FOTOGRAFA: Kamil Ślaziński

MODELKI: Angie Angielska, Anastasia,
Maja Z. / NEVA MODELS

STYLIZACJA: Karla Gruszecka

ASYSTENT STYLISTY: Marta Zaczyńska

MAKIJAŻ: Aneta Kostrzewa/ I LIKE PHOTO oraz asystent: Katarzyna Olkowska

WŁOSY: Aneta Kostrzewa/ I LIKE PHOTO oraz asystent: Katarzyna Olkowska

BIŻUTERIA: LILOU

SCENOGRAFIA: Anna Szczęsny

PRODUKCJA: Magdalena Karolkiewicz, Anna Urbańska/ BIZUU

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

(Visited 38 times, 1 visits today)

Related posts

2 Thoughts to “KOLEKCJA BIZUU SS 2019”

  1. Majka

    Cudowna kolekcja, bardzo w moim guście! Identyczną sukienkę tę z trzeciego zdjęcia widziałam ostatnio na Unisono i zastanawiałam się właśnie, czy ją nie zamówić. Przypadek? 🙂

    Cieplutko pozdrawiam, buziaki :-*

    1. Emilia Wróbel

      W dzisiejszych czasach wszystko może być możliwe. Faktycznie kolekcja jest super, pozdrawiam i ja cieplutko 😉😊

Leave a Comment