BEŻOWY PŁASZCZ I KAPELUSZ

BEŻOWY PŁASZCZ I KAPELUSZ

Przez większość ludzi kolor beżowy jest uważany za bardzo elegancki i uniwersalny. Muszę stwierdzić, że mają rację a to tego jeszcze bardzo trendy w aktualnym sezonie jesienno- zimowym 2016/2017. Niestety jak zawsze bywa w takich przypadkach jest i ale….

ten kolor dla naszej cery jest bardzo nietwarzowy. Ktoś by spytał dlaczego…? dlatego, że nie wydobywa naszego kolorytu cery i nie podkreśla jej walorów. W tej barwie nasza twarz wygląda na zmęczoną i chorą, nie podkreśla  ani pięknych oczu ani ust. Jeśli go lubimy, to nie musimy z tych powodów z niego rezygnować. Wystarczy przełamać go innym kolorem. W tym przypadku oddzieliłam dwa beżowe elementy, czyli kapelusz i płaszcz, kolorowym szalem, który akurat jak najbardziej wpisuje się w moje kolory. Jeśli lubicie ten kolor, nie rezygnujcie z niego,  pobawcie się tylko detalami: szal, wisior czy duża biżuteria. Odwrócą one uwagę od nietwarzowego koloru, wzrok skupi się na innym kolorze czy detalu, no i oczywiście przez to stylizacja przestanie być nudna. Dodatkowo swoją stylówkę ożywiłam czerwoną dużą torbą oraz pomalowałam paznokcie i usta również na czerwono, dół jest czarny, czyli spodnie cygaretki w kant i czarne botki na szpilce.

(Visited 204 times, 1 visits today)

Related posts

3 Thoughts to “BEŻOWY PŁASZCZ I KAPELUSZ”

  1. Jest beżowy i… beżowy. Ja wybieram cieplejszy, kamelowy odcień, ale też z umiarem i odpowiednimi dodatkami. To taki piękny kolor dla starszej, eleganckiej pani…

  2. Piękny zestaw, bardzo elegancko prezentujesz się w takim wydaniu 🙂

  3. Jak dla mnie zbyt elegancko, nie mój styl. Ale Tobie pasuje idealnie.

Leave a Comment